Důležité aktuální info k závodům!

03.04.2015 11:08

WOOD BIKE SERIES 2015 – BIKECORE Otrokovice, 12. 4. 2015

Již příští neděli, 12. dubna se potkáme na legendární bikerally akci u Otrokovic.

Registrovat se lze on-line na stránkách www.bikegeneration.cz již od 1. 4. 2015 nebo přímo  na místě.

Letos jsou připraveny  2 členité, náročné tratě  se spoustou horizontů a klopených i odkloněných zatáček na kopci Tresný:  první trať je zcela nová s názvem „Mechová“ a druhá nově naladěná „Ta vedle“ ("onboard videa tratí k vidění ZDE). Jezdci  budou mít zabezpečen výsledkový servis od profesionální časoměřičské skupiny a zdravotní zajištění v průběhu nedělního tréninku a celého závodu. Neoficiální, dobrovolné, neměřené tréninky po vypáskované trati jsou možné v sobotu po celý den – bez pořadatelského a zdravotního zabezpečení.

Důležité upozornění: pořadatel nezajišťuje vývoz jezdců na start. Ten je možný při samostatných trénincích i v průběhu závodu vlastními vozidly po přilehlé komunikaci při dodržení jednosměrného provozu (autem zpět se musí přes obec Bělov – viz. mapka) nebo lze kopec vyjít s kolem pěšky. Při nerespektování jednosměrného provozu bude pořadatel nucen vývoz zakázat.

Zázemí s občerstvením, sociálním zařízením pro závodníky i diváky jako obvykle v kynologickém areálu u moravní lávky. Parkoviště pro závodníky i diváky bude k dispozici na louce u vody s možností kempování. Parkoviště pro vozidla určená k vývozu jezdců na start bude nyní nově vyhrazeno a zřetelně označeno vpravo při příjezdu k areálu.  Prosím dbejte těchto pokynů.

Úprava a páskování tratí bude probíhat v pátek, 10. 4. 2015.

Neoficiální tréninky v sobotu, 11. 4. 2015.

Oficiální trénink a závod proběhne v neděli, 12. 4. 2015.

Slovem bude provázet profi speaker, o muziku se budou starat staří známí DJ´s.

Veškeré dostupné informace včetně pravidel a časového harmonogramu naleznete na www.bikecore.cz/zavody nebo www.bikegeneration.cz

Děkujeme všem partnerům seriálu i závodů za jejich podporu, všem jezdcům za jejich účast.

Za pořadatele BIKECORE OE: Radim Matyák

Podporují nás:

 

Kontakt

Bikecore OE bikecore.oe@gmail.com