Finální info + prize money WBS Otrokovice

01.04.2016 17:08
V neděli, 3. dubna se potkáme na legendární bikerally akci u Otrokovic.
 
Letos jsou připraveny 2 členité, náročné tratě se spoustou horizontů a klopených i odkloněných zatáček na kopci Tresný: první trať s názvem „Mechová" a druhá nově naladěná „newoni". Jezdci budou mít zabezpečen výsledkový servis od profesionální časoměřičské skupiny a zdravotní zajištění v průběhu nedělního tréninku a celého závodu. Neoficiální, dobrovolné, neměřené tréninky po vypáskované trati jsou možné v sobotu po celý den – bez pořadatelského a zdravotního zabezpečení.
 
Zázemí s občerstvením, sociálním zařízením pro závodníky i diváky jako obvykle v kynologickém areálu u moravní lávky. Parkoviště pro závodníky i diváky bude k dispozici na louce u vody s možností kempování. Parkoviště pro vozidla určená k vývozu jezdců na start bude po loňské dobré zkušenosti opět vyhrazeno a zřetelně označeno vpravo při příjezdu k areálu. Prosím dbejte těchto pokynů.
 
Neoficiální tréninky v sobotu, 2. 4. 2016. Oficiální trénink a závod proběhne v neděli, 3. 4. 2016. Slovem bude provázet profi speaker, o muziku se budou starat staří známí DJ´s.
 
Díky podpoře od  Mr. GRILL  se první čtyři v absolutní kategorii mohou těšit na tyto luxusní prize money:
1. místo – 4000,-
2. místo – 3000,-
3. místo – 2000,-
4. místo – 1000,-
A
5. místo – vrátíme startovné
6. místo – vrátíme startovné
7. místo – vrátíme startovné
 
více info na:
Díky Mates a parta Bikecore OE!

 

Podporují nás:

 

Kontakt

Bikecore OE bikecore.oe@gmail.com