WBS v Podkopné Lhotě je za námi!

11.09.2015 15:12
22. 8. 2015 pokračoval pátým závodem seriál WBS v Podkopné Lhotě. Reprezentovat Bikecore OE vyrazli staré firmy. Pecan, Zdenál, Čenda a jako podpora opět velká fanouškovská základna, která vytvořila výbornou atmosféru.

Díky tvrdému tréninku, převážne na silnici (techniku maji v malíčku) kluci zajeli výborné časy.

Zdenál vyrovnaným výkonem potvrdil, že patří mezi spičku WBS. Nepředvedl sice svoje maximum, ale i tak skončil na pěkném 20. místě celkově.
Pecan jel svůj typický motocross, kterým pravidelně rozrývá Žlutavské traily. Nedávno se vyjádřil, že na Žlutavách to opravdu miluje a my se mu nedivíme. V Kopné se mu podařilo vyvarovat větších chyb a skončil na dobrém 50. místě celkově.
Predátor Čenda byl hodně namotivovaný. Měl vynucenou pauzu po zranění ramene. Ne nadarmo má přezdívku Predátor, je to tvrďák a v Kopné to rozbalil na plné koule. Bohužel to hrotil moc a v poslední eRZetě šel mimo trať a ztratil drahocenné sekundy. To ho odsunulo o pár pozic dozadu. Celkově skončil na 39. místě a v kategorii MASTERS obsadil výbornou 3. příčku!
Zavodníkům gratulace a fanouškům díky! Další závod pokračuje již tento víkend 13. 9. 2015 ve Zlíně.