TRAILY

Bikecore OE crew jezdí a staví traily převážne na Žlutavském kopci v mistě kde T. Baťa splavoval hlínu a dřevo. Díky tomu vznikla unikátní část lesa, s velkými přírodními vlnami, spoustou kamení, popadaných stromů. V tomto místě je nejvetší koncentrace všemožných trailů s různou náročností. Traily vedou v těsné blízkosti takže i človek neznalý terénu by neměl mit problémy je najít. (viz. mapa v plné velikosti) 


Zobrazit místo Bikecore OE na větší mapě

Součástí je i výjezdový trail, který stoupá podél vrstevnic a není tak náročný pro výjezd. Je zaznačen spolu s ostatními traily v aplikaci Strava, případně i na Trailforks.com.

Bikecore OE buduje i "enduro" trail, který vede přes Žlutavský kopec po vsrtevnici. Trail není oficiální a ještě není dokončený.

Mimo klasických freeride trailů, kluci z Bikecore crew stavi i dirty a pumptrack u dopravního hřiště v Otrokovicích, zde nově vznikl i velký luxusní SKATEPARK. Zajezdí sí tady jak začátečnící, tak i ostřílení dirtaři. návštevníky, ale prosíme, aby skoky neničili a chovali se slušně.  DÍKY! Dirty s pumtrackem najdete ZDE.

Kdyby někdo chtěl přijet a nevědel si rady, pište na email. Domluvíme se :-)

Podporují nás:

 

Kontakt

Bikecore OE bikecore.oe@gmail.com